Zamknij

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Tokarz w narzędziowni

Czy wiesz, że 6 na 10 ciężarówek w Europie posiada nasze strzemiona do resorów?
Firma działa w Polce od 25 lat i stale się rozwija. Od połowy 2018 roku staliśmy się częścią światowej grupy Hendrickson. Obecnie poszukujemy osoby z pasją do biznesu na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:
wykonywanie obróbki ubytkowej i cieplnej na podstawie dokumentów,
odtwarzanie z natury elementów maszyn i narzędzi,
kontrola i pomiary detalu w trakcie i po wykonaniu operacji,
podstawowe czynności konserwacyjne maszyn,
samodzielny dobór metody produkcji, narzędzi i parametrów procesu.

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe,
dobra znajomość rysunku technicznego,
umiejętność dokonywania pomiarów,
umiejętność obsługi komputera,
odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
uprawnienia na wózek widłowy i żurawik (mile widziane UDT),
sumienność,
chęć uczenia się.

Oferujemy:
pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie posiadającej ponad połowę europejskiego rynku strzemion, dobrą atmosferę w pracy i zgrany zespół, przestrzeń do proponowania własnych rozwiązań, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, piknik rodzinny w lato, spotkanie świąteczne dla pracowników, spotkanie i paczki świąteczne dla dzieci, bal karnawałowy, wsparcie dla kół sportowych, wsparcie dla lokalnych społeczności, a do tego ? oprócz wynagrodzenia i premii: świadczenia pozapłacowe, które dobierasz sobie według własnych preferencji:
Karta medyczna dla Ciebie i partnera lub rodziny
Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i partnera lub rodziny
Karnety na wybrane zajęcia sportowe, bilety na wydarzenia kulturalne, karnety na żużel i karty wędkarskie

Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą, prześlij CV (bez zdjęcia)

email. to-office@hendrickson-intl.com

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-08-05 09:08:21#2038

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie