Zamknij

Do takiej sytuacji doszło w "16"! "Nie masz pojęcia, ile zła i krzywdy wyrządziłeś!"

17:56, 08.11.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Do naszej redakcji z prośbą o pomoc zwróciła się jedna z Czytelniczek, której ktoś ukradł w czwartek pierścionek z przypadkowo pozostawionego portfela w autobusie linii nr 16. 

Jak zwykle nie pozostajemy obojętni na tego typu apele i staramy się pomóc naszym Czytelnikom na tyle na ile tylko jesteśmy w stanie. Nie inaczej mogło być i tym razem. 

"Wiem, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale to ważne i chciałabym, żeby zostało rozpowszechnione. Może kogoś ruszy sumienie... Nie mam jak inaczej szukać. Jeśli zostanie udostępnione to z góry bardzo dziękuję! Człowieku, który ukradłeś pierścionek z przypadkiem zostawionego portfela w autobusie linii 16 w środę (31 października) Zostawiłeś portfel bez tak ważnej rzeczy. Nie masz pojęcia ile zła i krzywdy wyrządziłeś zabierając jedyną pamiątkę po zmarłej mamie! Mam nadzieję, że to czytasz, ruszy Cię sumienie i oddasz! Nie będzie konsekwencji, tylko... zależy mi, żeby to odzyskać. Nie jest wart milionów monet, więc się nie wzbogacisz, a jest to tak ważna pamiątka. Pomóżcie znaleźć pierścionek" - czytamy w wiadomości przesłanej do redakcji. 

Wierzymy, że uda się odnaleźć zgubę. 

[ALERT]1541696530586[/ALERT]

(.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone