Zamknij
REKLAMA

Tym chciał wozić dzieci! Nieodpowiedzialny kierowca...

10:31, 05.12.2018 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego skontrolowali jeden z autokarów, który miał przewozić dzieci na szkolną wycieczkę. Całe szczęście, że doszło do kontroli - autobus nie powinien wyruszyć w drogę!

Policjanci aleksandrowskiej drogówki uniemożliwili dalszą drogę kierującemu autokarem, który zamierzał zawieźć dzieci na wycieczkę do Płocka. W trakcie kontroli policjanci stwierdzili nieprawidłowości, z powodu których nie mogli dopuścić autokaru do dalszej jazdy. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, a kierowcę ukarali mandatem w wysokości 100 zł. 

Funkcjonariusze w trakcie kontroli autokaru ujawnili nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdu. Mając na uwadze bezpieczeństwo pasażerów nie dopuścili autokaru do dalszej jazdy i zatrzymali dowód rejestracyjny do czasu usunięcia nieprawidłowości oraz ukarali kierowcę mandatem karnym.

Na prośbę rodziców, opiekunów bądź organizatorów wycieczek policjanci przeprowadzają kilka tego typu kontroli w miesiącu. W większości przypadków stan techniczny pojazdów jest bardzo dobry i nie budzi żadnych zastrzeżeń. Zdarzają się jednak przypadki, w których pojazd lub stan kierującego nie pozwala na kontynuowanie jazdy.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone