Zamknij
REKLAMA

31-latek zabarykadował się w swoim pokoju i groził, że zdetonuje butlę z gazem

13:06, 01.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Wczoraj (31.01) toruński sąd na wniosek organów ścigania aresztował na najbliższe trzy miesiące 31-latka. Mieszkaniec gminy Zławieś Wielka zabarykadował się w swoim pokoju i groził, że zdetonuje butlę z gazem. Od zamiaru odwiedli go policyjni negocjatorzy. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.  

Wczoraj (31.01) policjanci z komisariatu w Chełmży doprowadzili do toruńskiego sadu 31-letniego mieszkańca gminy Zławieś Wielka. W poniedziałek (28.01) mężczyzna zabarykadował się w jednym z pomieszczeń  w swoim domu i odmawiał wyjścia. Sytuacja była poważna, ponieważ lokator miał przy sobie butlę z gazem i groził wysadzeniem budynku.

Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Zespół policyjnych negocjatorów po kilkudziesięciu minutach rozmowy nakłonił desperata do opuszczenia pokoju. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Okazało się, że był pijany. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zaistnienia zdarzenia zagrażającego zdrowiu i życiu wielu osób oraz mienia. Na wniosek organów ścigania sąd aresztował go na najbliższe trzy miesiące.

Za to przestępstwo może mu grozić do 8 lat więzienia. 

[ALERT]1549023555568[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Angelika.Angelika.

0 0

Tym Ludziom to chyba już Palma z nudów odbija.Nie wiedzą co ze sobą mają zrobić. Co mu to dało? Jak dla mnie to niech sobie siedzi w tym swoim domu i robi co chce.Po co dzwoni,ze zrobił,zrobi to,czy tamto. Co się z Ludzmi dzieje. Do roboty by się lepiej zabrał,to by mu się nie nudziło.
20:42, 01.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PsycjooologPlakalJakPsycjooologPlakalJak

0 0

Koleś chciał zwrócić uwage na siebie no i sie udało :) dostanie zawiasy albo. odróbki i tyle a cel osiągnięty :) chwilę posiedzi na sankachi po wyjściu będzie swirowal ze siedział :) zla Wieś Wielka he hee 00:22, 02.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone