Zamknij
REKLAMA

Droga pod Toruniem zablokowana! Czołowe zderzenie!

12:28, 12.05.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Droga pod Toruniem zablokowana! Czołowe zderzenie!

Uwaga kierowcy z Torunia i okolic! Jedna z kluczowych dla regionu dróg jest zablokowana! Chodzi do drogę krajową nr 15. Jak podaje Regionalny System Ostrzegania, rano doszło tam do poważnego zdarzenia drogowego!

Z podanych informacji wynika, że w Małej Nieszawce zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 15 w okolicach drogi ekspresowej S10. Nie wiadomo jeszcze co stało się uczestnikom wypadku. Utrudnienia na drodze jeszcze trwają, zalecamy objazd!

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone