REKLAMA

To pierwszy taki bieg. Pobiegną wałem wiślanym, zapisy trwają

11:19, 09.08.2017 | MM, Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Takiego biegu jeszcze nie było. 9 września w Wielkiej Nieszawce odbędzie się I Bieg Wałem Wiślanym o puchar wójta gminy Wielka Nieszawka. Cały czas można się zapisywać. 

Celem wydarzenia jest popularyzacja sportu, promocja walorów przyrodniczych i historycznych terenów gminy oraz propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nadwiślańskie Wały stanowią dotychczas niewykorzystywaną, ale ogromnie atrakcyjną przestrzeń do tego celu. Gwarantuje ona nie tylko piękne widoki, ale stanowią również poważny sprawdzian siły i wytrzymałości dla biegaczy.

- W I Biegu Wałem Wiślanym liczy się przede wszystkim rywalizacja z własnymi słabościami i dobra zabawa - zachęcaj organizatorzy. 

Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz dodatkowe atrakcyjne nagrody. Impreza sportowa będzie połączona z minipiknikiem dla kibiców. Organizatorzy zapraszają na posiłek na świeżym powietrzu (kiełbaski, grochówkę, lody i inne) oraz do Restauracji Olender. Wśród wszystkich zawodników zostanie zorganizowany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi m.in. weekend w Hotelu Olender, kolacja w Pizzerii Mamma Mia, wejściówki na tor Avix Racing Arena oraz do Strzelnicy Olender, przelot samolotem nad Toruniem, Skoda na weekend.

Więcej TUTAJ.

Przewidziane są następujące dystanse:

Bieg rodzinny na 1 km,
Bieg na 5 km (jedna pętla 5 km + dobieg),
Bieg na 10 km (dwie pętle po 5 km + dobieg).

(MM, Informacja prasowa)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018