Zamknij
REKLAMA

Bardzo poważny wypadek w Dobrzejewicach! Dwóch 18-latków...!

18:54, 25.12.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum

W piątek wieczorem , w Dobrzejewicach,  na drodze powiatowej (2037C) prowadzącej w kierunku  Łążyna, doszło do bardzo poważnego wypadku. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdami  oraz  trzej pasażerowie seat ibiza trafili do toruńskich szpitali. Niestety stan dwóch 18-latków z powiatu rypińskiego był na tyle poważny, że musieli pozostać w szpitalu. 

W miniony piątek tj.  ( 20.12.2018r. ) około godz. 18:30 w Dobrzejewicach  na drodze powiatowej  (2037C) od strony Torunia, doszło do bardzo poważnego wypadku. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18 -letni mieszkaniec  powiatu   rypińskiego kierujący pojazdem marki seat ibiza, jadąc od strony Torunia w kierunku Łążyna, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie  stracił panowanie nad kierownicą i uderzył prawym bokiem w nadjeżdżający z przeciwnego kierunku pojazd m-ki renault megane. Tym ostatnim  kierował 38- letni mieszkaniec naszego powiatu. 

W wyniku zdarzenia kierujący pojazdami  oraz  trzej pasażerowie seat ibiza trafili do toruńskich szpitali. Niestety stan dwóch 18 - latków z powiatu rypińskiego był na tyle poważny, że musieli pozostać w szpitalu. Obaj kierujący pojazdami w chwili zdarzeni byli trzeźwi. Ich pojazdy zostały zabezpieczona procesowo. 

Teraz dokładne przyczyny  tego wypadku  będą wyjaśniać w prowadzonym postępowaniu policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach. 

[ALERT]1545760426705[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

MaciasTRNMaciasTRN

0 0

Bledow a bledow w tym artykule 14:11, 28.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone