Zamknij
REKLAMA

Stało się! Polsat zobowiązany do przeprosin! Oto ich treść

08:35, 20.02.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Gmina Obrowo z lotu ptaka Fot. Nadesłana

Telewizja Polsat będzie musiała przeprosić przedstawicieli gminy Obrowo za naruszenie dóbr osobistych w materiale „Interwencji” pod nazwą „Huczne szkolenie radnych”. Wyrok nie jest prawomocny. 

Wyrok Sądu Okręgowego Warszawa – Praga zapadł w tej sprawie 15 lutego. Sprawa została skierowana z powództwa uliusza Błaszkiewicza, Jerzego Falkowskiego, Mirosławy Kłosińskiej, Marii Lewandowskiej, Krzysztofa Michalskiego, Wiesława Popławskiego, Romana Skórskiego, Alicji Tarkowskiej, Andrzeja Wierzbickiego przeciwko Telewizji Polsat.

Stacja jest zobowiązana do do opublikowania w czasie od godziny 18:30 do godziny 18:50 wyraźnie widocznego ogłoszenia na planszy, która będzie wyświetlana dwukrotnie przez 30 sekund w każdy piątek przez okres 2 tygodni w terminie 7 dni od dnia uprawomocnienia się wyroku, o następującej treści: 

„Telewizja Polsat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oświadcza, że w zwiastunach programu „Interwencja” wyemitowanych między innymi w dniu 04 lutego 2015 roku oraz w dniu 31 grudnia 2015 roku pod nazwą „Huczne szkolenie radnych” naruszono dobra osobiste przedstawicieli Gminy Obrowo Marii Lewandowskiej, Alicji Tarkowskiej, Andrzeja Wierzbickiego, Wiesława Popławskiego, Juliusza Błaszkiewicza, Romana Skórskiego, Jerzego Falkowskiego, Krzysztofa Michalskiego oraz Mirosławy Kłosińskiej, poprzez bezpodstawne przypisanie im drastycznie nagannego zachowania innych uczestników szkolenia, polegającego na tym, że to radni z Gminy Obrowo napadli na Artura Borzęckiego, zabrali mu telefon, skasowali film i uwięzili go w hotelu. Telewizja Polsat przeprasza powyższe osoby za przyczynienie się do upowszechnienia w opinii publicznej ich negatywnego wizerunku”. 

O tym, co dzieje się w gminie Obrowo na bieżąco informujemy na łamach portalu. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018