Zamknij
REKLAMA

Obrowo może być z nich dumne. Medalowe żniwo kickbokserów

09:36, 04.12.2017 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki A&W Team Obrowo. Tym razem na zawodach w Gdańsku, z których przywieźli aż 13 medali!

W weekend w Gdańsku obył się XVIII Turniej Champion's Cup. Podopieczni Andrzeja Maciusiewicza zdobyli w sumie 13 krążków – 5 złotych, 1 srebrny i 7 brązowych. 

Świetnie spisali się: Wanessa Rakowska, Dominik Rakowski, Kacper Wieczyński, Natalia Maćkiewicz, Maria Ryś, Wiktoria Karbowska, Juliusz Jeneralski, Grzegorz Błotnicki, Kacper Popławski, Julia Ryć, Wanessa Adamska, Dominika Gapińska, Paweł Perlik, Patryk Kłodawski, Patryk Maciejewski oraz Piotr Hinc. 

Klub kieruje również wielkie podziękowania dla władz gminy, wójta Andrzeja Wieczyńskiego i sekretarz Mirosławy Kłosińskiej za wkład w rozwój sekcji.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone