Zamknij
REKLAMA

Tak było podczas pasowania na przedszkolaka w Łążynie II

08:57, 07.11.2017 | MM, Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

W dniu 27 października w punkcie przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Łążynie II odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. 

Bohaterami spotkania były maluchy z grupy I „Sowy” i grupy II „ Smerfy”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor, Hanna Affelt. Maluchy zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny, który wytrwale przygotowywały pod bacznym okiem swych wychowawczyń: Jolanty Seweryn-Piotrowskiej oraz  Dagmary Chmielewskiej

Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Występując przed tak wielką publicznością, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie

Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania, używając magicznego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały medale i dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej maluchy pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach czekał na nie pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

(MM, Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone