REKLAMA

W Osieku nad Wisłą śpiewali piosenki religijne. Dzieci nie zawiodły

10:24, 18.05.2017 | MM, Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. UG Obrowo

W kościele parafialnym w Osieku nad Wisłą odbył się XI Przegląd Piosenki Religijnej. Założeniem organizatorek, katechetek: Katarzyny Tofil oraz Anny Melkowskiej była integracja dzieci i młodzieży z gminy Obrowo oraz wspólne, radosne śpiewanie piosenek religijnych.

Gospodarz, ksiądz proboszcz Rafał Bogus, przywitał wszystkich uczestników oraz przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycił wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński, sekretarz gminy Mirosława Kłosińska, dyrektor Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą Katarzyna Wachowska oraz sołtys Osieka Tomasz Wieczyński. Nie zabrakło również rodziców i dziadków. 

Na początku zaprezentowały się dwa osieckie zespoły: „Katharsis” oraz dziecięco-młodzieżowa schola parafialna „Źródło”. Dzieci i młodzież z gminy Obrowo wystąpiły w kategoriach: klasy I-II, III-IV, V-VI oraz gimnazjum. Atmosfera, podczas przeglądu była bardzo miła i sympatyczna. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. 

Po przeglądzie, młodzi artyści oraz ich opiekunowie zostali zaproszeni na poczęstunek do salek parafialnych oraz na plebanię. 

(MM, Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017