REKLAMA

Panie świętowały w Lubiczu. To była niezapomniana impreza [WIDEO]

13:50, 06.03.2017 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę setki pań bawiło się wspólnie na gminnym święcie kobiet w Lubiczu Górnym. Nie zabrakło niespodzianek, zaczynając od śpiewającego wójta w meloniku. 

Wójt Marek Olszewski na gminne święto kobiet zaprosił panie już po raz piąty, a składanie życzeń tym razem rozpoczął śpiewająco. To był dzień bogaty w atrakcje i emocje. 

Jako gwiazda wydarzenia wystąpił Tercet Egotyczny - jeden z najdłużej działających zespołów na krajowym rynku muzycznym. Izabela  Skrybant-Dziewiątkowska śpiewała utwory z najnowszej płyty, wracając także do doskonale znanych przebojów z Pamelą w roli głównej. Ale hitem okazał się także specjalnie stworzony na święto kobiet zespół-niespodzianka - pod kierownictwem Piotra Dąbrowskiego - sołtysa Brzeźna i muzyka Nocnej Zmiany Bluesa. Panowie zabrali panie w muzyczną podróż, a w nagrodę otrzymali gromkie oklaski i prośby o bis. 

Na scenie zaprezentowali się także Jacek Beszczyński z zespołem „Nadziei Orkiestra Maleńka” i gościem Olga Zalleskayą, rodzina Jankowskich z Mierzynka oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym i Szkoły Podstawowej w Młyńcu Pierwszym. Z przedszkolakami z Młyńca także wystąpił gość specjalny - Hanna Anzel, przewodnicząca Rady Gminy Lubicz

Na korytarzach gościnnego ZS nr 1 na mieszkanki gminy czekały stoiska m.in. z kwiatami, rękodziełem, biżuterią, kosmetykami. Panie mogły także skorzystać z porad radcy prawnego, pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, urzędu skarbowego, urzędu pracy, ZUS-u czy dietetyczek. Do czytania książek zachęcała Gminna Biblioteka Publiczna, do korzystania z funduszy unijnych LGD „Podgrodzie Toruńskie”, a do współpracy spółdzielnia „Lubiczanka”.

(Michał Malinowski)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017