Zamknij
REKLAMA

Toruń i okolice: świetny turniej piłkarzy z regionu! [FOTO]

16:01, 16.09.2019 | FD/materiały nadesłane
REKLAMA
Skomentuj
fot. materiały organizatora

Toruń i okolice: świetny turniej piłkarzy z regionu! [FOTO]

Młodzi piłkarze TAF Toruń zwyciężyli w Złotorii w ostatnim turnieju eliminacyjnym cyklu zmagań zawodników do lat 12 o Puchar Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Już za dwa tygodnie – w sobotę 28 września – wielki finał w Chełmży.

Awans do finału rozgrywek wywalczyły trzy najlepsze ekipy zmagań w Złotorii. Są to dwie drużyny TAF Toruń, które zajęły pierwsze i drugie miejsce, a także zespół Flisaka Złotoria. Miejsce na podium były także równoznaczne z otrzymaniem bonów na zakup sprzętu sportowego o wartości 1000, 700 i 500 zł. TAF Toruń dołączył do grona zwycięzców poprzednich 5 turniejów kwalifikacyjnych – zespołów z Grzywny, Unisławia, Czernikowa, Wisły Toruń i UKS Gol Brodnica.

– Mamy już komplet ekip, które zagrają w wielkim finale w Chełmży. W kolejnych dniach będziemy przedstawiali szczegóły tego wydarzenia, bo nie będzie to tylko zwykły piłkarski turniej, ale festyn dla cały rodzin. Już dziś zapraszam do Chełmży wszystkich zainteresowanych. Będziemy się świetnie bawić w sobotę 28 września – mówi dyrektor COS Mariusz Kałużny.

Wszystkie ekipy, które stanęły na podium sześciu kolejnych turniejów zagrają w wielkim finale. Do wygrania są niezwykle cenne nagrody – m.in. obóz sportowy w obiektach COS w Cetniewie nad morzem dla całej drużyny.

– Turniej zorganizowaliśmy dlatego, żeby łowić młode talenty, zaszczepiać miłość do sportu wśród najmłodszych. Chcieliśmy ich odciągnąć od ekranów komputerów, od tabletów i smartfonów. Z perspektywy ostatnich tygodni mogę powiedzieć, że świetnie się to udało. Dziękuję każdemu, kto wziął udział w naszej zabawie i jeszcze raz zapraszam na wielki finał – dodaje dyrektor Kałużny.

(FD/materiały nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone