Zamknij
REKLAMA

Gwiazda muzyki disco polo wystąpi pod Toruniem. Wstęp wolny!

12:32, 12.08.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Nadesłane

Gwiazda muzyki disco polo wystąpi pod Toruniem. Zna ich każdy...

Gwiazdą tegorocznego „Lubickiego Lata”, czyli największej plenerowej imprezy w gminie Lubicz będzie popularny i znany m.in. z hitu „Jesteś szalona” zespół Boys.

Ale to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców gminy na sobotę 24 sierpnia. Na terenie boiska szkoły podstawowej w Lubiczu Górnym oraz pasażu przy amfiteatrze na placu Niepodległości, już od 14.00 rozłoży się wiele stoisk, punktów i atrakcji.

Będzie specjalne miasteczko pełne dmuchańców, strefa animacji dla dzieci, plac do jazd testowych pitbike, poczęstunek, konkursy z nagrodami, występy zespołów muzycznych, ogródki gastronomiczne, stoiska itp. Zatem, pełna festynowa różnorodność.

Na placu zaprezentują się również strażacy i medycy. W szranki, tradycyjnie w konkursie stoisk, staną sołectwa. Hasło tegoroczne to „Moja Drwęca”. Sołectwa nie będą wiedziały, kto wchodzi w skład komisji konkursowej. Kilkuosobowe jury ujawni się dopiero, ogłaszając werdykt.

„Lubickie Lato” to największa impreza plenerowa w naszej gminie, odbywająca się od lat. Cieszy się dużym zainteresowaniem. Co roku ściąga kilka tysięcy osób. Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest koncert gwiazdy. Do tej pory w Lubiczu Górnym wystąpili m.in. Robert Janowski, Formacja Nieżywych Schabuff. W ostatnich latach były to zespoły Weekend oraz Piękni i Młodzi. Tym razem zaśpiewa grupa Boys. 

Wstęp wolny.

REKLAMA
(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone