Zamknij
REKLAMA

Świetna inicjatywa w Lubiczu! Będą piłkarze reprezentacji Polski!

12:53, 19.02.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Zaplanowany na najbliższą niedzielę "Zimowy halowy turniej piłki nożnej" będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na piłkarskie emocje. Do gminy Lubicz przyjadą reprezentanci Polski w piłce nożnej ulicznej. Celem jest propagowanie zdrowego trybu życia i walka z uzależnieniami.

Całe wydarzenie będzie promować trzeźwość i dbanie o zdrowie. Organizatorem inicjatywy jest Stowarzyszenie One Passion One Love WP, które działa na rzecz zwiększenia świadomości dotyczącej odpowiedniego trybu życia. To na ich zaproszenie do Lubicza przyjedzie uliczna reprezentacja Polski. Składa się z zawodników, którym udało się wygrać z nałogiem a od kilku lat ich pasją jest piłka nożna. 

W zawodach wezmą też udział inne zespoły. 

- Zagrają drużyny lubickie Świeżaki i Wybujani, policjanci oraz drużyna Gmina Lubicz złożona m.in. z radnych i przedstawicieli gminnych instytucji oraz goście - piszą na oficjalnej stronie przedstawiciele gminy. 

Gdzie odbędzie się turniej? W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym. Początek godz. 9.30, wręczenie pucharów ok. 17.00.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RufiRufi

0 0

nadeszły czasy, kiedy w Lubiczu będą grali, a nie budowali. 14:38, 21.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone