Zamknij
REKLAMA

Rywalizacja z bielą i czerwienią w tle. Kto triumfował w Lubiczu?

08:58, 21.08.2018 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

Zabawa była przednia, emocje rosły z każdą minutą i każdy chciał triumfować w sołeckiej rywalizacji. Tak będziemy wspominać tegoroczne Lubickie Lato. Zobaczcie filmik!

Rywalizacja sołectw to już tradycja podczas Lubickiego Lata, w tym roku jednak formułę konkursu nieco zmieniono - prezentacje musiały nawiązywać do 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Wszyscy uczestnicy konkursu bardzo się postarali, a komisja miała ciężki orzech do zgryzienia.

- To był bardzo trudny wybór – podkreślał wójt jako przewodniczący komisji. – Nie ukrywam też, że zdania mieliśmy podzielone, ponieważ sołectwa zaprezentowały się fantastycznie. 

Pierwsze miejsce jurorzy postanowili przyznać sołectwu Grabowiec.

[WIDEO]736[/WIDEO]

Po części konkursowej i prezentacji lokalnych artystów sceną zawładnęła gwiazda wieczoru - zespół Piękni i Młodzi, którzy rozkołysali publiczność w Lubiczu Górnym.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone