REKLAMA

Feralny dzień, wypadek za wypadkiem. 38-latek trafił do szpitala

15:30, 18.05.2017 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

W środę w Grębocinie doszło do dwóch wypadków drogowych. Najpierw mazda zderzyła się z oplem, a później osobowe audi zderzyło się z motorowerem.

W środę ok. godz. 8 na ul. Kowalewskiej w Grębocinie doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobową mazdą 58-latek wyjeżdżając ze stacji benzynowej, zderzył się z oplem insignią, który jechał drogą krajową nr 15 w kierunku Torunia. 

- Po uderzeniu opel zjechał do rowu melioracyjnego, wyrzucając na jezdnię kamienie, które uszkodziły seata toledo jadącego w kierunku Rogówka. 27-latek kierujący oplem trafił do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - mówi Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. 

Z kolei około godz. 15.30 na ul. Kowalewskiej w Grębocinie doszło do kolejnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym audi 33-latek, wyjeżdżając z drogi dojazdowej do galerii handlowej zderzył się z motorowerzystą jadącym drogą krajową nr 15 w kierunku Rogówka. 

- 38-latek kierujący jednośladem trafił z obrażeniami do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje Wojciech Chrostowski.

Teraz okoliczności i przyczyny tego wypadku będą wyjaśniać policjanci pod nadzorem prokuratora.

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017