Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Czernikowie pod Toruniem z udziałem audi i motocyklisty. Winnym...

14:35, 11.06.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Wypadek w Czernikowie pod Toruniem z udziałem audi i motocyklisty. Winnym...

Na skrzyżowaniu w Czernikowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla. Kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i doszło do wypadku. W wyniku  poważnych  obrażeń doznanych podczas zdarzenia motocyklista trafił do szpitala.

W poniedziałek. około  godziny 6.00  na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej z ul. Słowackiego w Czernikowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący pojazdem marki audi A4, jadąc drogą krajową nr 10 ul. Toruńską od strony Lipna w kierunku Torunia  w wyniku wykonania nieprawidłowego manewru skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi honda, który jechał w przeciwnym kierunku.  

W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała, które spowodowały konieczność jego hospitalizacji 33-letni poszkodowany trafił do szpitala. Teraz postępowanie w sprawie tego wypadku prowadzi Komisariat Policji w Dobrzejewicach.

Policjanci apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że w okresie letnim jest nas więcej jako uczestników ruchu drogowego.  Do kierowców i pieszych dołączają częściej niż w innych porach roku  kierowcy jednośladów. Są wśród nich zarówno rowerzyści, motocykliści, motorowerzyści.

Bądźmy ostrożni i zanim wykonamy jakikolwiek manewr upewnijmy się, że nic nie nadjeżdża lub nie zagraża nam, bądź innym uczestnikom ruchu.

[ALERT]1560256574418[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

zakazzakaz

1 0

zakaz lipnioków poruszania się w stronę CT to jakas masakra na drodze gdzie oni kupili prawko 18:11, 11.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GoscGosc

0 0

Są kierowcy zachowujacy się jak gdyby byli sami na drodze za nic maja znaki i innych uczestników ruchu gdzie jest policja? 15:45, 12.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GoscGosc

0 0

Są młodzi kierowcy i ich niesprawne stare auta, ich bawi jak ?mogą wywalić motocykliste 15:48, 12.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone