Zamknij
REKLAMA

Chwile grozy we wtorek na jednej z ważnych dróg koło Torunia! [ZDJĘCIA]

11:03, 15.05.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

We wtorek (15.05) rano w Grzywnie (gm. Chełmża) doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Osobowy opel corsa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi siodłowemu z naczepą. Kierowca ciężarówki zjechał do rowu, by uniknąć zderzenia. Przez kilkadziesiąt minut w tym miejscu były utrudnienia na drodze. Kierujący osobówką 75-latek został ukarany mandatem i punktami.

Około 7:00 na drodze krajowej nr 91 w Grzywnie (gm. Chełmża) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci z toruńskiej drogówki, którzy krótko po zdarzeniu pojawili się na miejscu ustalili, że osobowy opel corsa jechał drogą nr 589 od strony Grzywny – Domeny.

- Na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 91 nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi siodłowemu daf z naczepą. Kierowca ciężarówki jadącej w kierunku Gdańska chcąc uniknąć zderzenia z tym pojazdem musiał zjechać do rowu. Ostatecznie nie doszło do kontaktu ciężarówki z osobówką, jednak ten pierwszy pojazd utknął na poboczu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Uczestnicy byli trzeźwi. Przez kilkadziesiąt minut w tym miejscu były utrudnienia na drodze - informuje Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Kierujący oplem corsą 75-latek został ukarany mandatem i punktami.  

[ALERT]1526375224242[/ALERT]

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone