Zamknij
REKLAMA

Tragedia na drodze... Niedaleko Torunia!

20:10, 15.05.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Tragedia na drodze... Niedaleko Torunia!

Tragicznie zakończyła się podróż dla jednego z kierowców, który w Wojnowie (powiat golubski, 47 kilometrów od Torunia) uderzył w drzewo. Człowiek ten zmarł na miejscu mimo interwencji ratowników.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 556 w powiecie golubskim. Auto z ogromną siłą uderzyło w rosnące w pobliżu drogi drzewo. Choć na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej i prawie natychmiast podjęto próbę reanimacji, to lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon. Do wypadku doszło około godziny 17:00. Na drodze mogą wystąpić utrudnienia!

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone