Zamknij
REKLAMA

Łatwiejszy zakup biletów na podtoruńskich połączeniach! Jak?

09:15, 25.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Łatwiejszy zakup biletów na podtoruńskich połączeniach! Jak?

Pasażerowie Przewozów Regionalnych mogą korzystać już z udogodnienia jakim z pewnością jest aplikacja do obsługi przejazdów i zakupu biletów. PolRegio uruchomiło nową usługę również dla pasażerów z Torunia i okolic.

To spore ułatwienie dla klientów sieci. Dzięki aplikacji bez problemu zakupimy bilet, sprawdzimy rozkład jazdy lub zobaczymy interesujące nas pozostałe informacje. Przedstawiciele przewoźnika podkreślają, że idą za życzeniami swoich pasażerów. 

– Obok wdrożenia nowoczesnych terminali mobilnych dla obsługi pociągów, stopniowego uruchamiania płatności kartą w pociągach, kolejny projekt POLREGIO kończymy z sukcesem. Z żelazną konsekwencją wprowadzamy zmiany, których oczekują nasi pasażerowie. To o ich potrzeby i sugestie oparliśmy funkcjonowanie nowego systemu sprzedaży wraz z aplikacją mobilną. Własny system i aplikacja umożliwią nam pełen wpływ na ich funkcjonowanie
i kierunki rozwoju. Pragnę zaznaczyć, że nie rezygnujemy ze współpracy z dotychczasowymi partnerami i nadal jesteśmy otwarci na współpracę również z innymi dostawcami oferującymi usługę sprzedaży biletów. Takie rozwiązania zwiększają dostępność naszej oferty – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne.

System pozwala nie tylko na zakup biletów na pojedyncze przejazdy ale też inne  w tym długookresowe. Dodatkowo daje możliwość specjalnego zdefiniowania wyszukiwanych połączeń i ułatwieniu w zakupie kolejnych miejsc podróżnych.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone