Zamknij
REKLAMA

Protestowali przeciwko karcie LGBT! Nie chcą jej w szkołach

09:08, 19.03.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie z toruńskiego marszu równości Fot. Archiwum

Protestowali przeciwko karcie LGBT! Nie chcą jej w szkołach

W Inowrocławiu odbył się protest m. in. przeciwko wprowadzeniu karty LGBT w szkołach.

Radni miejscy zadali pytania prezydentowi oraz jego synowi, posłowi PO - Krzysztofowi Brejzie pytania, czy prawdą jest, że w inowrocławskich szkołach jest planowane wprowadzenie karty LGBT. 

- Czy poseł Krzysztof Brejza uczy swoje dzieci: co to jest seks, czy uczy je masturbacji ? - pytali uczestnicy demonstracji. - Apeluję do posła i prezydenta, by odpowiedzieli na te pytania - mówił Ireneusz Stachowiak, szef Solidarnej Polski w regionie cytowany przez Radio PiK. 

Przypomnijmy, że w poniedziałek odbył się protest w Warszawie przeciwko karcie LGBT. Przed stołecznym ratuszem o godzinie 16.00 pod hasłami „Tak dla rodziny! Nie dla destrukcji” skandowało kilkaset osób. Podobne manifestacje są planowane w innych polskich miastach. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

szkołaszkoła

5 4

Wynaturzeńcy, którzy zachowują się wbrew naturze!!!nie wiedzieć czemu! domagają się dla siebie wyjątkowych praw! a niby dlaczego?
jakim prawem? odmienności czyli skłonnościami do dewiacji! 10:57, 19.03.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

gośćgość

2 6

wynaturzona to jest wiara w wyimaginowane bóstwa oraz używanie argumentu wiary podważając naukę 13:29, 19.03.2019


MaxMax

0 4

Według czyjej wykładni są to wynaturzeńcy? Kościoła czy WHO? Bawi mnie brak akceptacji oparty jedynie na niechęci i nienawiści wyniesionej z wymyślonych i nie mających oparcia o wiedzę naukową ksiąg KK. A ironią w tym wszystkim jest akceptacja facetów biegajacych w czarnych kieckach. Świat oszalał ;-) 18:14, 19.03.2019


obłędobłęd

5 3

Ludzie! opamiętajcie się, zanim te antycywilizacyjne nowinki was zeżrą!
Chłop z chłopem, babą z babą! a dalej? co? z kozą....
Jeśli jakakolwiek grupa ludzi wśród swoich haseł na czołowych miejscach stawia zabijanie dzieci nienarodzonych i deprawacja tych, co się jakoś urodziły, to nie jest polityka. To jest etyka, a właściwie kpiny z etyki. Przeciw człowiekowi. I tu trzeba wołać!!! apel do sumień: Ludzie, opamiętajcie się!

18:33, 19.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

chłopy dwachłopy dwa

1 0

Lubię cytaty. cyt.:
Były strongman został zapytany przy okazji również o... tolerancję wobec homoseksualistów. Szymon Kostyra poprosił sportowca o komentarz na temat słów Zofii Klepackiej. Polska windsurferka ostro zaprotestowała przeciwko tzw. "karcie LGBT+", którą podpisał w zeszłym miesiącu prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Czy "Pudzian" popiera poglądy Klepackiej?
"Nie mam problemu, by z osobami homoseksualnymi porozmawiać czy podać rękę. To normalni ludzie, możemy napić się kawy, nie przeszkadza mi to"-zaczął zawodnik MMA. Jednocześnie Mariusz Pudzianowski zaznaczył, że "nie lubi i nie toleruje" obnoszenia się z orientacją homoseksualną.
"Jeśli obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało albo buzi sobie dawało, to powiem brutalnie: wypier...wszego maja"- stwierdził "Pudzian".
21:26, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone