Zamknij
REKLAMA

Stracił panowanie nad samochodem! Koszmarnie wyglądające zderzenie

11:14, 16.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

W sobotę (14.07.2018), w miejscowości Borek na drodze k-67 kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na przeciwległy pas jezdni zderzając się z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu mercedesem. W kolizji poszkodowanych zostało pięć osób. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.

Po 15.00 w sobotę, dyżurny lipnowskiej jednostki wysłał patrol drogówki na miejsce zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce w miejscowości Borek, na drodze krajowej k-67. Policjanci na miejscu zastali strażaków oraz załogi karetek pogotowia udzielające pomocy poszkodowanym.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący fiatem, 23-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, jadący od strony Lipna w kierunku Radomic, z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym wrócił na jezdnię jednak zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się mercedes jadący z przeciwka. Doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Mercedesem kierował 47-letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego.

Obaj kierowcy byli trzeźwi i na szczęście ani oni, ani pasażerowie pojazdów nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia.

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone