Zamknij
REKLAMA

Dwa bardzo mocno rozbite samochody. Wszystkie służby w jednym miejscu!

11:35, 03.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

W poniedziałek  (02.07.2018), do groźnego zdarzenia doszło na drodze k-67 (Lipno – Włocławek) w Łochocinie. Kierowca hyundaia zawracając na jezdni uderzył w volkswagena. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Obaj byli trzeźwi. Na szczęście doznali niegroźnych obrażeń.

Dyżurny lipnowskiej policji wczoraj po 21.00 dostał informacje o groźnym zdarzeniu drogowym w Łochocinie. Przybyli na miejsce policjanci drogówki zastali dwa rozbite pojazdy, z których jeden znajdował się w rowie. Kierowcom pomocy udzielały służby medyczne.

Jak ustalili policjanci kierowca hyundaia wykonywał manewr zawracania i włączania się do ruchu i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo (w stronę Lipna) volkswagenowi uderzając w bok tego pojazdu. W wyniku zderzenia passat wpadł do rowu.

Obaj kierowcy byli trzeźwi i na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne uszkodzonych w wyniku kolizji pojazdów. Kierującemu hyundaiem 24-letniemu mieszkańcowi gm. Wielgie funkcjonariusze zatrzymali także prawo jazdy. Wkrótce odpowie on za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu.

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone