Zamknij
REKLAMA

Złodziej znów napadł na tę samą stację benzynową! "Napad wyglądał drastyczniej" [WIDEO]

09:34, 10.04.2018 | DW
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nagranie z monitoringu

Drugi napad na stację paliw w Zakrzewie Parcele! Sprawcą jest najprawdopodobniej ta sama osoba, która dokonała rozboju 31 marca.

Do napadu doszło dziś, w poniedziałek, 9 kwietnia. 

- Po godz. 5 rano dostaliśmy zgłoszenie, że do zdarzenia doszło na stacji paliw w gminie Baruchowo. W budynku pojawił się zamaskowany osobnik, który zażądał wydania pieniędzy. W zdarzeniu nie ucierpiał żaden pracownik stacji paliw. Na miejscu są policjanci, którzy prowadzą czynności operacyjne - poinformowała nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z KMP Włocławek

Właściciel stacji paliw w Zakrzewie Parcele, Artur Kandarian  twierdzi, że dzisiejszy napad to robota tego samego mężczyzny, który po sterroryzowaniu pracowników obrabował tę samą stację w Wielką Sobotę, czyli nieco ponad tydzień temu. 

- Dziś rano na naszej stacji to był ten sam mężczyzna. Napad wyglądał jednak dużo bardziej drastycznie. Pracownicy niestety zareagowali bardziej chaotycznie, a jeden z nich "przeleciał" przez ladę kasową, a następnie się przewrócił - mówi w rozmowie z portalem DDWłocławek Artur Kandarian, właściciel stacji paliw w Zakrzewie Parcele.

Złodziej tym razem zabrał z kas około 800 zł. Jak przekonuje właściciel stacji, niższe straty to efekt tego, że po napadzie z 31 marca podjął wraz z pracownikami działania zmierzające do tego, aby w kasetkach była jak najmniejsza ilość gotówki. Z ustaleń portalu DDWłocławek wynika, że sprawca został zarejestrowany na nagraniu z monitoringu.

Właściciel stacji chce odnaleźć mężczyznę, który dopuścił się napadu. Oferuje nagrodę za pomoc w jego ujęciu. Informacje na ten temat można przekazywać pod numerami 997 lub 112. 

(DW)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone