Zamknij
REKLAMA

Do cinquecento wsiadło 7 osób. Kierowca był pijany!

11:13, 20.11.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
W miniony weekend policjanci z Aleksandrowa zatrzymali trzech pijanych kierowców, fot. depositphotos

W minioną niedzielę dzielnicowi z Aleksandrowa Kujawskiego zatrzymali 18-latka, który pod wpływem alkoholu w cinquecento przewoził sześć osób. Młody mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania samochodem.

W nocy z soboty na niedzielę na trasie Koneck - Siniarzewo (powiat aleksandrowski) policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego zauważyli cinquecento, którego kierowca jechał „wężykiem". Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że w jego wnętrzu znajduje się aż siedem osób.

- 18-letni kierowca miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie - relacjonuje Marta Błachowicz, oficer prasowy aleksandrowskiej policji. - Jakby tego było mało nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. 

Ale pijanych kierowców na drogach powiatu aleksandrowskiego w miniony kierowców było więcej. W ręce funkcjonariuszy wpadł 29-latek, który wjechał audi do przydrożnego rowu. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 

Jeszcze więcej , bo ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, miał 54-latek zatrzymany w niedzielę przez kryminalnych z Aleksandrowa Kujawskiego. Również nie zapanował nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 

Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 29 i 54 -latkowi. - Cała trójka będzie odpowiadała za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości - wskazuje Błachowicz. - Nie unikną też odpowiedzialności za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz w przypadku 18-latka, przewożenie pasażerów w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

JmJm

0 0

Ato *%#)!& peszek!!dojebac im z grubej rury!! 17:01, 20.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone