Zamknij
REKLAMA

Z ostatniej chwili: skatowany 4-latek zmarł w szpitalu

21:21, 16.11.2017 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. TVP Bydgoszcz

Chłopiec, który w poniedziałek trafił do szpitala miał liczne obrażenia wewnętrzne. Pomimo starań lekarzy 3,5-latka nie udało się uratować.

Informacje o śmierci dziecka potwierdzili lekarze z grudziądzkiego szpitala. Wcześniej informowali oni, że chłopczyk miał poważne zaburzenia oddychania, był nieprzytomny, ale zachowana była akcja serca. Rokowania były niepewne, a jego stan określano jako ciężki.

Prokuratura postawiła konkubentowi matki zarzut znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem.

[ZT]12803[/ZT]

Zarzuty usłyszała też matka chłopca. Andżelika L. odpowie za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Grozi jej od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Prokuratura w Grudziądzu zaznacza jednak, że postępowanie ma charakter rozwojowy i dynamiczny.

(AA)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone