REKLAMA

Nie żyje 25 - letni piłkarz! "Spokojny, grzeczny i koleżeński chłopak"

12:17, 05.08.2017 | NS
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

W wyniku wypadku w gminie Lubień Kujawski (pow. włocławski) do szpitala trafiło dwóch motocyklistów – 25 i 27-latek. Młodszy z nich, jak się okazało piłkarz Zgody Chodecz, zmarł. Policjanci wyjaśniają przyczyny tragedii.

Do zdarzenia doszło wczoraj (03.08.) około 17:00 na drodze krajowej nr 91 w gminie Lubień Kujawski (pow. włocławski).

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w kierunku Łodzi przemieszczało się dwóch motocyklistów - 25 i 27-latek. W przeciwnym kierunku natomiast poruszał się ciągnik rolniczy z przyczepą kierowany przez 27-latka. W pewnym momencie ciągnik zaczął skręcać w lewo i wówczas uderzył w niego jeden z motocykli. Drugi motocyklista zdołał uniknąć zderzenia, jednak stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się - mówi nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Włocławek.

[ZT]11417[/ZT]

Obaj kierowcy jednośladów zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, 25-latek - Jarosław Chojnacki, niegdyś piłkarz występującej w A klasie Lubienianki Lubień Kuj., ostatnio reprezentujący grającą w A klasie Zgodę Chodecz - zmarł.

- Miał 25 lat. Był bramkarzem, grywał też w polu. Ostatni raz wystąpił w barwach "Zgody" w sparingu z "Victorią" Smólnik, który odbył się 29 lipca br.  Spokojny, grzeczny i koleżeński chłopak. Lubiany przez wszystkich w klubie. Przed sobą miał wiele planów i zamierzeń do zrealizowania - pisze o zmarłym na swojej stronie internetowej Zgoda Chodecz.

Policjanci ustalili, że zarówno drugi motocyklista, jak i kierujący pojazdem rolniczym byli trzeźwi. Śledczy pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

(NS)
REKLAMA

Komentarze (1)

JarekbJarekb

1 3

Wcale nie obwiniałbym traktorzysty. 17:40, 05.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018