Zamknij
REKLAMA

piątek, 16.03, godz. 19:00

Arena Toruń, ul. Bema 73-89

Bilety: 49-109 zł

Miłosna historia Frances „Baby” Houseman oraz pełnego pasji tancerza Johnny’ego, bohaterów "Dirty Dancing" znów ożyje. Już 16 marca w Arenie Toruń będziemy mogli zobaczyć przedstawienie "Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show".

Ciężko uwierzyć, ale w ubiegłym roku minęło 30 lat od premiery filmu "Dirty Dancing", który podbijał Polskę pod tytułem "Wirujący seks". Miłosna historia Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego znów ożyje. A wszystko za sprawą przedstawienia "Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show", które zobaczymy 16 marca (piątek) o godz. 19 w Arenie Toruń.

To show taneczno-muzyczne inspirowane filmem "Dirty Dancing", który od kilku dekad wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę. Spektakl, który zobaczymy w Toruniu, okazał się hitem na skalę ogólnopolską i nadal jest wystawiany publiczności w całym kraju. Do tej pory był już grany prawie 30 - aż 12 razy w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, a także w Olsztynie, Lublinie, Gdyni, Wrocławiu, Zabrzu czy Poznaniu.

Podczas spektaklu muzyka wykonywana jest na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego. Podczas show będzie można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszeć wszystkie utwory z filmu "Dirty Dancing" w pełnych wersjach na żywo - w nowych taneczno-muzycznych aranżacjach. 

Bilety są dostępne w serwisie internetowym: www.tixer.pl. Wydarzenie organizuje poznańska agencja artystyczna Sollus Entertainment. Portal "Dzień Dobry Toruń" jest patronem medialnym przedstawienia.

W Toruniu wystąpi zespół taneczny Dirty Dancing Show i Dirty Band w składzie:

Karolina Kończal - wokal
Jacek Ciepliński - wokal
Jacek Kotlarski - wokal
Maciej Gwoźdź - trąbka
Kuba Marciniak - saksofon
Maciej Kołodziejski - puzon
Michał Pietrzak - gitara
Michał Kwapisz - gitara basowa
Piotr Matuszczyk - instrumenty klawiszowe
Grzegorz Siek - instrumenty perkusyjne
Piotr Kończal - perkusja

Choreografia: Marta Marcysiak/Michał Mroczkowski
Kierownik muzyczny: Piotr Kończal
Reżyseria: Jacek Lisewski


sobota15 grudnia

niedziela16 grudnia

poniedziałek17 grudnia

wtorek18 grudnia

środa19 grudnia

czwartek20 grudnia

sobota22 grudnia

niedziela30 grudnia

poniedziałek31 grudnia

piątek4 stycznia

niedziela6 stycznia

sobota12 stycznia
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone