Zamknij
REKLAMA

piątek, 16.03, godz. 19:00

Arena Toruń, ul. Bema 73-89

Bilety: 49-109 zł

Miłosna historia Frances „Baby” Houseman oraz pełnego pasji tancerza Johnny’ego, bohaterów "Dirty Dancing" znów ożyje. Już 16 marca w Arenie Toruń będziemy mogli zobaczyć przedstawienie "Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show".

Ciężko uwierzyć, ale w ubiegłym roku minęło 30 lat od premiery filmu "Dirty Dancing", który podbijał Polskę pod tytułem "Wirujący seks". Miłosna historia Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego znów ożyje. A wszystko za sprawą przedstawienia "Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show", które zobaczymy 16 marca (piątek) o godz. 19 w Arenie Toruń.

To show taneczno-muzyczne inspirowane filmem "Dirty Dancing", który od kilku dekad wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę. Spektakl, który zobaczymy w Toruniu, okazał się hitem na skalę ogólnopolską i nadal jest wystawiany publiczności w całym kraju. Do tej pory był już grany prawie 30 - aż 12 razy w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, a także w Olsztynie, Lublinie, Gdyni, Wrocławiu, Zabrzu czy Poznaniu.

Podczas spektaklu muzyka wykonywana jest na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego. Podczas show będzie można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszeć wszystkie utwory z filmu "Dirty Dancing" w pełnych wersjach na żywo - w nowych taneczno-muzycznych aranżacjach. 

Bilety są dostępne w serwisie internetowym: www.tixer.pl. Wydarzenie organizuje poznańska agencja artystyczna Sollus Entertainment. Portal "Dzień Dobry Toruń" jest patronem medialnym przedstawienia.

W Toruniu wystąpi zespół taneczny Dirty Dancing Show i Dirty Band w składzie:

Karolina Kończal - wokal
Jacek Ciepliński - wokal
Jacek Kotlarski - wokal
Maciej Gwoźdź - trąbka
Kuba Marciniak - saksofon
Maciej Kołodziejski - puzon
Michał Pietrzak - gitara
Michał Kwapisz - gitara basowa
Piotr Matuszczyk - instrumenty klawiszowe
Grzegorz Siek - instrumenty perkusyjne
Piotr Kończal - perkusja

Choreografia: Marta Marcysiak/Michał Mroczkowski
Kierownik muzyczny: Piotr Kończal
Reżyseria: Jacek Lisewski


wtorek20 marca

czwartek22 marca

piątek23 marca

sobota24 marca

poniedziałek26 marca

czwartek29 marca

niedziela1 kwietnia

poniedziałek2 kwietnia

sobota7 kwietnia

środa11 kwietnia

piątek13 kwietnia

sobota14 kwietnia

niedziela15 kwietnia

wtorek17 kwietnia

sobota21 kwietnia

wtorek24 kwietnia

niedziela29 kwietnia

środa9 maja
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018