Zamknij
REKLAMA

czwartek, 15.03, godz. 17:00

Filia nr 1 Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, ul. Jęczmienna 23

Bilety: Wstęp wolny

Do klubu zapraszamy dzieci w wieku 7+ oraz młodzież. Waszymi przewodnikami po świecie gier planszowych będą trenerzy z Games & Grow - Artur Połeć i Mateusz Pejas. Na grach znają się zawodowo i wiedzą o nich (prawie) wszystko. W programie każdego spotkania: gry kooperacyjne, tematyczne i rywalizacyjne.

Dlaczego warto zapisać się do klubu? Bo gry planszowe to jeden z najbardziej satysfakcjonujących sposobów na wspólne spędzenie czasu i jedna z lepszych okazji do nawiązania nowych znajomości. Bo gry skutecznie rozwijają tzw. kompetencje społeczne - zdolności takie jak: praca w zespole, umiejętność planowania działań i podejmowania decyzji, radzenie sobie z emocjami (a podczas klubowych spotkań na pewno ich nie zabraknie). A poza tym poprawiają pamięć, refleks, orientację przestrzenną, sprawność manualną, umiejętność czytania i liczenia.

Klub działa w bibliotece przy ul. Jęczmiennej 23. Udział w klubowych spotkaniach jest całkowicie i nieodwołalnie bezpłatny! Więcej informacji telefonicznie: 56 621 09 56. Lub mailowo: [email protected], [email protected], [email protected]


sobota15 grudnia

niedziela16 grudnia

poniedziałek17 grudnia

wtorek18 grudnia

środa19 grudnia

czwartek20 grudnia

sobota22 grudnia

niedziela30 grudnia

poniedziałek31 grudnia

piątek4 stycznia

niedziela6 stycznia

sobota12 stycznia
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone