Zamknij
REKLAMA

czwartek, 15.03, godz. 17:00

Filia nr 1 Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, ul. Jęczmienna 23

Bilety: Wstęp wolny

Do klubu zapraszamy dzieci w wieku 7+ oraz młodzież. Waszymi przewodnikami po świecie gier planszowych będą trenerzy z Games & Grow - Artur Połeć i Mateusz Pejas. Na grach znają się zawodowo i wiedzą o nich (prawie) wszystko. W programie każdego spotkania: gry kooperacyjne, tematyczne i rywalizacyjne.

Dlaczego warto zapisać się do klubu? Bo gry planszowe to jeden z najbardziej satysfakcjonujących sposobów na wspólne spędzenie czasu i jedna z lepszych okazji do nawiązania nowych znajomości. Bo gry skutecznie rozwijają tzw. kompetencje społeczne - zdolności takie jak: praca w zespole, umiejętność planowania działań i podejmowania decyzji, radzenie sobie z emocjami (a podczas klubowych spotkań na pewno ich nie zabraknie). A poza tym poprawiają pamięć, refleks, orientację przestrzenną, sprawność manualną, umiejętność czytania i liczenia.

Klub działa w bibliotece przy ul. Jęczmiennej 23. Udział w klubowych spotkaniach jest całkowicie i nieodwołalnie bezpłatny! Więcej informacji telefonicznie: 56 621 09 56. Lub mailowo: m.rosinka@ksiaznica.torun.pl, artur@gamesandgrow.pl, mateusz@gamesandgrow.pl


wtorek20 marca

czwartek22 marca

piątek23 marca

sobota24 marca

poniedziałek26 marca

czwartek29 marca

niedziela1 kwietnia

poniedziałek2 kwietnia

sobota7 kwietnia

środa11 kwietnia

piątek13 kwietnia

sobota14 kwietnia

niedziela15 kwietnia

wtorek17 kwietnia

sobota21 kwietnia

wtorek24 kwietnia

niedziela29 kwietnia

środa9 maja
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018