10:56, 06.12.2018
Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki toruńskiej Centurii. Tym razem na zawodach Pucharu Polski w Olsztynie. Maja Błażejewska wygrała kategorię kadetek -59 kg na (ostatnim w tym roku) Pucharze Polski P2 w Olsztynie! Jej siostra Zuzanna w swoim debiucie w młodziku pokonała dwie rywalki i tylko 3 punktami (20-23) przegrała finał swojej kategorii wagowej! Trzeci medal dla Torunia przywiózł młodzik Janek Nowakowski, który stanął na najniższym stopniu podium z brązowym medalem. W sumie Centurię Toruń reprezentowało na Pucharze Polski 8 zawodników, przywieźli oni 3 medale
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]