REKLAMA

Sara Pach i Wiliam Prestigiacomo zagrają ku pamięci Natalki!

12:17, 16.03.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Popularna wokalistka i finalista The Voice of Poland zagrają ku pamięci Natalki, fot. Tomasz Berent, nadesłane

Stowarzyszenie Hospicjum Światło zaprasza na czwartą edycję koncertu "Natalka Innym". Dochód będzie przeznaczony na działalność stowarzyszenia. Zagrają wyjątkowi artyści!

Już 18 marca w Hotelu Ambasada w Krobi po raz czwarty zorganizowany zostanie koncert charytatywny, z którego dochód wspomoże działalność stowarzyszenia. "Natalka Innym" to forma upamiętnienia  Natalii Marszałkiewicz. Dziewczyna kilka lat temu przegrała z chorobą nowotworową. Od tamtej pory jej rodzice aktywnie włączają się w pomoc Stowarzyszeniu Hospicjum Światło.

W tym roku podczas koncertu wystąpią znani artyści: Sara Pach i Wiliam Prestigiacomo oraz Kwartet Infinito

Występy utalentowanych wykonawców to nie wszystko! Każdy, kto w sobotę o godz. 18. pojawi się w Krobi może wziąć udział w aukcji charytatywnej. Wylicytować będzie można wiele cennych przedmiotów.

- Są to m.in.  koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego - przedstawiciela Bundesligi Bayern Monachium,  plakat z autografem od Tomasza Goloba, koszulka z autografem Mistrza Świata w Kolarstwie, Michała Kwiatkowskiego, inne przedmioty, jakie dostaliśmy od artystów oraz vouchery i gadżety od lokalnych przedsiębiorców - wylicza Dorota Żabińska ze Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

Pozostałymi atrakcjami, na jakie mogą liczyć wszyscy ci, którzy pojawią się na charytatywnej imprezie będą możliwość podziwiania, lub kupienia dzieł lokalnych artystów. Wszyscy ugoszczeni zostaną także specjalnymi, autorskim potrawami szefa kuchni.

Bilety na sobotnie wydarzenia można kupować w Hotelu Ambasada przy ul. Dolina Drwęcy w Krobi oraz w siedzibie Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

(Adrian Aleksandrowicz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017