Zamknij
REKLAMA

Kino dla młodzieży - i filmy i spotkania z gwiazdami dubbingu

14:11, 29.11.2017 | AA
REKLAMA
Skomentuj

Nowa inicjatywa twórców Tofifestu błyskawicznie zdobyła rozgłos, a miejsca na pokazy filmowe rezerwowano prawie natychmiast. Festiwal "Młode kino" to jednak nie tylko filmy, ale i spotkanie z ciekawymi gośćmi - młodzież będzie miała okazję spotkać się z Jarosławem Boberkiem.

"Młode kino" to festiwal stworzony z myślą o młodszych odbiorcach kina. Przez cztery dni dzieci i młodzież będzie mogła podziwiać najlepsze filmy, spotkać się z twórcami polskiego dubbingu oraz wziąć udział w wielu innych atrakcjach. Festiwal startuje w czwartek (30 listopada), już pierwszego dnia organizatorzy zapraszają na spotkanie z dubbingiem, którego bohaterem będzie Jarosław Boberek, aktor znany przede wszystkim z podkładania głosu Królowi Julianowi z "Pingwinów z Madagaskaru" czy Kaczorowi Donaldowi w serii filmów z 1993 roku.

Co jeszcze przygotowano dla najmłodszych i tych nieco starszych kinomanów?

W programie nie można pominąć dwóch prapremier kinowych. Na toruńskim festiwalu zobaczymy: wzruszający i ciepły obraz „Mali Bohaterowie”, a także film „The Florida Project”, coraz częściej pojawiający się w typach na tegoroczne Oscary.

Dokładny program festiwalu znajdziecie tutaj.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal DDToruń.pl.

(AA)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

no katastrofa! propono katastrofa! propo

0 1

hahahahahah hahahahahaha hahahahahah hahahahahah hahahahaha
rozpacz...brak pomysłów.... marnotrawstwo kasy.....głupota....... 21:05, 30.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018