REKLAMA

Doktorant Wojciech Stemplowski z UMK wyróżniony!

09:08, 04.08.2017 | MM, Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Władze DFUM Fot. Nadesłana

Mgr Wojciech Stemplowski, doktorant z Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK, został wybrany II wiceprzewodniczącym nowo powołanego Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych. 

Doktoranckie Forum Uczelni Medycznych (DFUM) zrzesza Doktorantów Uczelni Medycznych należących do Konferencji Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych (KRAUM). To ogólnopolska inicjatywa mająca na celu współpracę, integrację i reprezentowanie środowiska młodych naukowców z uczelni medycznych.

W zjeździe założycielsko-wyborczym DFUM, który miał miejsce w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, wzięli udział delegaci z całej Polski. UMK reprezentowali: mgr Wojciech Stemplowski (Wydział Nauk o Zdrowiu), mgr Kosma Kołodziej (Wydział Nauk o Zdrowiu) oraz mgr inż. Łukasz Jan Niewiara (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej) jako obserwator z racji pełnionej funkcji Przewodniczącego Samorządu Doktorantów UMK. 

Na mocy uchwalonego Statutu DFUM liczy 15 członków. Jednym z nich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy.

(MM, Informacja prasowa)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018