REKLAMA

Coraz mniej czasu, aby zgłosić się na Camerimage. Nie zwlekaj!

13:29, 17.07.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Zostały tylko dwa tygodnie aby zgłosić swój film! fot. profil Festiwalu Camerimage na Facebooku

Tylko do końca lipca organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE czekają na propozycję wideoklipów, pilotów seriali i etiud studenckich. Jubileuszowa edycja festiwalu rozpocznie się w listopadzie.

Jubileuszowy festiwal związany z naszym regionem od samego początku, rozpocznie się 11 listopada. Przygotowania do ćwierćwiecza jednego z największych festiwali filmowych w Polsce nabierają tempa. Jeszcze tylko dwa tygodnie pozostały na zgłoszenie wideoklipu, pilota serialu czy etiudy studenckiej.

Wideoklipy, które przejdą selekcję, powalczą o nagrody: za najlepsze zdjęcia oraz dla najlepszego wideoklipu. W kategorii etiud studenckich jurorzy przyznają: Złotą, Srebrną i Brązową Kijanką. Twórca najbardziej obiecującego, zdaniem ekspertów, pilota serialu otrzyma GRAND PRIX First Look.

Zdecydowana większość festiwalowych atrakcji odbędzie się w Bydgoszczy, jednak organizatorzy Camerimage - Fundacja Tumult - w ramach imprezy zaplanowali wystawę Davida Lyncha. Filmowiec kojarzony m.in. z "Miasteczkiem Twin Peaks" osobiście otworzy ją w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.

[ZT]10349[/ZT]

Oficjalną listę kandydatów do nagród poznamy najpóźniej 3 października 2017 roku, a wyselekcjonowane prace zobaczymy na Camerimage 2017 w Bydgoszczy w dniach 11-18 listopada

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018