REKLAMA

Wygrała The Voice, zaśpiewa na Song of Songs Festival!

14:24, 14.07.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Siostra Cristina będzie jedną z gwiazd Song of Songs, fot. Tomasz Berent

Luxtorpeda, Jafia, Maleo Reggae Rockets i goście specjalni, w tym siostra Cristina Scuccia - to gwiazdy startującego dziś Song of Songs Festival. Po siedmiu latach impreza wróciła do Torunia!

Ostatnią edycję Song of Songs zorganizowano w 2010 roku, popularna impreza promująca muzykę chrześcijańską w tym roku wraca do Torunia! Występy zaproszonych gości usłyszymy na scenie plenerowej CKK Jordanki.

- Bardzo się cieszę, że po krótkiej przerwie Song of Songs wrócił do Toruniu. Obchodzone rok temu Światowe Dni Młodzieży pokazały, jak bardzo potrzebny jest taki festiwal - przyznaje Wojciech Zaguła z SOS Music, organizator festiwalu. 

Grono artystów, którzy wystąpią podczas dwudniowej imprezy jest bardzo różnorodne. Zaśpiewają zarówno polscy artyści: Jafia, Luxtorpeda, Michał Rassek czy Trzecia Godzina Dnia oraz goście zza granicy m.in. Cristina Scuccia - włoska zakonnica, która kilka lat temu wygrała program The Voice of Italy.

- Śpiew towarzyszy mi przez całe życie, tak jak i przywiązanie do Kościoła, ale w pewnym momencie bardzo się od niego oddaliłam. Dopiero stojąc na scenie i występując w musicalu, który wystawiały siostry urszulanki, poczułam powołanie. Kiedy pojawiła się propozycja udziału w The Voice to ja, jak i moje przełożone, byłyśmy bardzo przerażone, ale siostra Agata powiedziała wtedy: "To nie my szukamy ich, to oni szukają nas". Czuję się kochana, a to jak kocha mnie Bóg wyrażam poprzez śpiew - wspomina międzynarodowa gwiazda Song of Songs.

Dwudniowy festiwal rozpoczyna się w piątek (14 lipca) o godz. 18. W sobotnie południe w kościele pw. Wniebowzięcia NMP zaplanowano mszę świętą dla uczestników, gości i artystów.

Program festiwalu:

Piątek:

- godz. 18:00 - EXODUS 15,

- godz. 18:50 - JAFIA,

- godz. 19:50 - FISHECLECTIC,

- godz. 20:45 - ANASTASIS,

- godz. 21:55 - MALEO REGGAE ROCKERS

- godz. 22:45 - LUXTORPEDA,

Sobota:

- godz. 18:00 - MICHAŁ RASSEK,

- godz. 18:50 - THE SHEPHERDS BAND,

- godz. 19:30 - 2 TM 2,3,

- godz. 20:50 - SIEWCY LEDNICY,

- godz. 22:00 - SIOSTRA CRISTINA,

- godz. 22:50 - TGD i goście: Beata Bednarz i Mate.O.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017