Zamknij

Możesz pomóc wydać im płytę! Ciebie kosztuje to tylko 21 zł

12:45, 08.02.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Patryk i Maciek liczą na wsparcie torunian, fot. nadesłane

Twórcy toruńskiego projektu We Love Beats proszą o pomoc. Maciek i Patryk chcą wydać płytę z beatami stworzonymi przez artystów, którzy związani są z naszym regionem. Ten wyraz lokalnego patriotyzmu to hołd dla J. Dilla - zmarłego w 2006 roku producenta muzycznego z Detroit.

Maciek Jarzębki i Patryk Wróblewski to toruński duet We Love Beats. Muzycy, sami siebie określają "zapaleńcami popularyzujący szeroko pojęte nowe brzmienia ". Zamierzają oni w wyjątkowy sposób oddać hołd legendarnemu producentowi muzycznemu z Detroit. Dla zmarłego w 2006 roku, J Dilla, chcą przygotować dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane "DILLACIOUS".

[ZT]8244[/ZT]

Pierwsza płyta ukazała się rok temu, druga może zostać wydana w ciągu kilkunastu dni. Obie są kompilacjami beatów stworzonych przez artystów związanych z województwem kujawsko-pomorskim. Do udziału w projekcie torunianie zaprosili m.in. Steve'a Nasha,  Moo Latte, Spear Oh x Pers czy The Returners

- Dobór osób nie był przypadkowy, postawiliśmy na tych mniej i bardziej znanych beatmakerów z naszego regionu. Jest to forma lokalnego patriotyzmu z naszej strony - wyjaśnia Patryk Wróblewski, jeden z pomysłodawców projektu. 

Aby wydać drugą część albumu uruchomiono zbiórkę crowdfundingową na portalu PolakPotrafi.pl.

 - Założyliśmy nakład 500 sztuk, ale w związku z tym, że zgodnie z zasadami serwisu nie możemy zakończyć zbiórki przed czasem, jeśli zainteresowanie naszym projektem będzie większe, wytłoczymy odpowiednio więcej sztuk, aby zadowolić wszystkich wspierających. Nie planujemy żadnych dotłoczeń po zakończeniu akcji - tłumaczy Maciek Jarzębski.

Jak można pomóc? Wystarczy na stronie akcji (tutaj) wpłacić 21 zł. Ta niewielka kwota, może pomóc muzykom w realizacji ich marzeń. Więcej informacji o zbiórce znajdziecie tutaj.

(Adrian Aleksandrowicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone