Zamknij
REKLAMA

Galeria Rusz promuje Toruń nad morzem!

10:47, 08.08.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
fot. Galeria Rusz

Galeria Rusz promuje Toruń nad morzem!

Galeria Rusz już od kilku tygodni promuje gród Mikołaja Kopernika na wybrzeżu. Mieszkańcy trójmiasta mogą podziwiać oryginalną wystawę prac artystycznych Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego pt. „Toruń – miasto inspiracji”.

Wystawę można oglądać przez dwa miesiące na bilbordach i citylightach w przestrzeni miejskiej trójmiasta.

- Współczesny świat potrzebuje nowych pomysłów i idei jak nigdy dotąd. Potrzebuje kreatywnych ludzi i przełomowych odkryć, które popchną świat do przodu. Toruń ma szczęście, bo tu urodził się jeden z największych odkrywców na świecie - Mikołaj Kopernik, który popchnął świat do przodu na wielką skalę. Dlatego Torunianie są dumni z dziedzictwa kulturowego swoich przodków i przełomowych w dziejach świata odkryć w astronomii, które do dzisiaj inspirują. Również turyści wymieniają Kopernika jako jedną z największych atrakcji naszego miasta. Współczesny świat potrzebuje właśnie takich ludzi jak on, by znaleźć nowe, przełomowe rozwiązania, by żyło nam się lepiej – tłumaczą twórcy wystawy.

Galeria Rusz zainspirowana dokonaniami genialnego torunianina namawia do przewrotu kopernikańskiego… w myśleniu, do poszukiwania nowatorskich idei i rozwiązań, które pomogą spojrzeć na świat w nowy sposób, dostrzec jego bezcenność oraz zadbać o jego przyszłość i przetrwanie - dla dobra nas samych i pokoleń, które przyjdą po nas.

REKLAMA
(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

co ruszco rusz

0 0

Przewrotkę w myśleniu tych od rusz można co...rusz zobaczyć na tych bredniowatych wypocinach w okolicach csw . <Artyzm> tych popaprańców wygina do bólu przyuliczne słoneczniki, a o ludziach nie mówiąc. Ekipie modernizującej ulicę aż ...zęby bolą od patrzenia na eksponowane tekstognioty. 16:18, 08.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone