Zamknij
REKLAMA

Po latach Camerimage wraca do Torunia. Poznaliśmy już plakat!

09:11, 05.08.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Archiwum

Po latach Camerimage wraca do Torunia. Poznaliśmy już plakat!

Ten Międzynarodowy Festiwal Filmowy odbywał się w naszym mieście w latach 1993-1999. Następnie przeniósł się do Łodzi i Bydgoszczy, aby znów wrócić do Torunia. W grodzie Kopernika odbędzie się w terminie 9-16 listopada.

Znacie średniowieczną, toruńską legendę o flisaku, który grając na skrzypkach, opanował szerzącą się w mieście plagę żab, wyprowadzając natrętne płazy poza mury miejskie. Nasz tegoroczny plakat przedstawia naładowanego pozytywną energią artystę – filmowca, który sprowadzi do Torunia inny rodzaj Żab – te Złote, które już w listopadzie trafią do rąk największych artystów obrazu filmowego: gości 27 Edycji Międzynarodowego Festiwalu EnergaCAMERIMAGE. Za pozytywną energię uczestników tegorocznego Festiwalu, już trzeci rok z rzędu będzie odpowiadać Grupa ENERGA – Tytularny Sponsor Festiwalu.

Autorem plakatu jest, znany z oprawy 25 jubileuszowej edycji Camerimage, Piotr Jabłoński /nicponim/, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki w Białymstoku. Pracował dla Bungie, Arkane Studios, ArenaNet, Aaron Sims Creative, Wizards of the Coast, DC Comics, Axis Animation, TBWA/Paris , Games Workshop, PlatigeImage, NetEase Games, Tokkun Studio, Aggressive Tv, Centipede Press, Applibot, Evermotion i wielu innych. Piotr Jabłoński jest reprezentowany przez Richard Solomon Artists Representative LLC.­

REKLAMA
(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

KarolKarol

1 1

Bardzo mi się podoba ten plakat .
Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie kiedy będzie można kupić karnety na Camerimage.
20:40, 05.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Będzie grubo!!!Będzie grubo!!!

2 1

Ale się cieszę, że pan Żydowicz wraca z Camerimage do Torunia. Za tym przyjdą inwestycje i większe przychody dla Torunia.
Super wiadomość. 20:47, 07.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

inwestorinwestor

0 1

Już się palę, aby zainwestować w tego gościa! W Łodzi i Bydgoszczy ten pan aż do takiej rentowności, niemal wybuchu, boomu inwestycyjnego doprowadził, że wyrzuciło go aż do Torunia. na miejscu władz miasta zachowałbym daleko idącą ostrożność nie tylko w ...zachwytach! 21:31, 07.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone