Zamknij
REKLAMA

Miłośnicy wodnych atrakcji w weekend spotkają się w Toruniu

10:36, 01.08.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Facebook

Miłośnicy wodnych atrakcji w weekend spotkają się w Toruniu

W weekend 3-4 sierpnia 2019 r. w Kaszczorku u ujścia Drwęcy do Wisły odbędzie się Festiwal Drwęcy.

Festiwal Drwęcy to projekt, który został wybrany głosami mieszkańców do realizacji w Budżecie Obywatelskim na 2019 rok. Jest realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód. Wydarzenia festiwalowe odbywać się będą w Kaszczorku, u ujścia Drwęcy do Wisły.

W sobotę 3 sierpnia 2019 r. o godz. 15:00 rozpocznie się Spływ na Byle Czym pomiędzy przystaniami Białe Góry i Wygoda. Na mecie spływu - w sąsiedztwie Parku Etnograficznego w Kaszczorku - od godziny 17:00 zaplanowano zabawę przy muzyce, grochówce i dodatkowe  atrakcje dla młodszych i starszych.

W niedzielę 4 sierpnia 2019 r. mieszkańcy mają do wyboru cały wachlarz wydarzeń turystycznych i kulturalnych. Dla aktywnych przewidziano 3 serie spływu kajakowego na trasie Lubicz Dolny - Wygoda oraz wycieczkę rowerową wzdłuż Drwęcy (start o godz. 13:00). Plan dnia można uzupełnić o zwiedzanie Parku Etnograficznego (godz. 12:00) oraz przedstawienie teatralne dla dzieci ( godz. 16:00). O godzinie 17:00 ponownie rozpocznie się zabawa przy muzyce i inne zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Wszystkie atrakcje Festiwalu są bezpłatne.

REKLAMA
(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone