Zamknij
REKLAMA

Znany, toruński świętuje 16. urodziny. Co w programie?

12:15, 28.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Znany, toruński świętuje 16. urodziny. Co w programie?

Zapraszamy na obchody XVI Urodzin klubu NRD w Toruniu, które odbędą na przełomie maja i czerwca. Urodzinowa celebracja jest rozciągnięta na dwie imprezy główne i dwa wydarzenia towarzyszące.

W pierwszy dzień urodzin w klubie wystąpi KIASMOS w formule Dj set! Jest to jeden z największych bookingów w historii klubu i śmiało można powiedzieć, że jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku w Województwie Kujawsko-Pomorskim.

Kiasmos to wspólny projekt Olafura Arnaldsa i Janusa Rasmussena. Choć pochodzą z zimnej Islandii, ich muzyka to rozgrzewająca elektronika, wzbogacona o smyczki, wokale i dźwięki pianina. Zadebiutowali w 2009 roku EP-ką „Throw”, po trzech latach wspólnego grania. Dużą popularność przyniósł im album „Kiasmos” z 2014 roku, z którego pochodzą utwory „Looped”, „Burnt” i „Held”. Rok po longplay’u pojawiła się EP-ka „Swept” z remiksem Tale Of Us. Tego dnia na scenie wystapią równiez Kemot oraz Kruszytop.

Drugiego dnia zagrają dla Was rezydenci klubu oraz goście - ludzie którzy znają to miejsce i współtworzą je od lat m.in StosunkowoDobry Waca, Hałasova, Stereo:typ czy Dj Funktion. Wielka Celebracja to wisienka na urodzinowym torcie. Wielka Celebracja to dzień w którym w klubie usłyszymy wiele historii i anegdot z tych 16 lat istnienia klubu. 

W ramach urodzin odbędą się również dwa wydarzenia towarzyszące: w środę specjalna edycja Palmiarni, zaś w czwartek koncert duetu Beluga Stone, który 20 kwietnia wydał swój debiutancki album o nazwie "beluga trigga and master stone's spiritual surfing" . Wstęp na wydarzenia jest darmowy. 

XVI Urodziny NRD - Kiasmos (DJ Set)  

TERMIN – 31.05.2019, START - 22:00
Bilety : 40 zł

XVI Urodziny NRD - Wielka Celebracja! - Lista Fb Free!  

TERMIN – 01.06.2019, START - 21:00 // Finisz: ????
Wstęp: Lista FB free* (do 23) / Pozostali 10 zł

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone