Zamknij
REKLAMA

Najlepsi iluzjoniści zawitają do Torunia. Już 17 maja wielki spektakl

12:52, 09.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj

Najlepsi iluzjoniści zawitają do Torunia. Już 17 maja wielki spektakl

Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów "Champions of Illusion" podczas europejskiego tourne'e ponownie odwiedzą Polskę. Zawitają też między innymi do Torunia. Spotkamy ich już 17 maja 2019 o 18.00 w Auli UMK!

Zobaczymy niesamowite, zapierające dech w piersiach show ,  gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. W realizacjach poszczególnych iluzji często uczestniczą osoby zapraszane przez artystów z publiczności.

Może to właśnie tym razem Ty wyciągniesz królika z kapelusza, poczujesz się jak Alicja w Krainie Czarów i przeniesiesz się do świata prawdziwej magii i niesamowitej iluzji. Tego spektaklu nie można przegapić! Bilety dostępne są pod tym linkiem. Z okazji dnia dziecka obowiązują bardzo atrakcyjne stawki!

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone