Zamknij
REKLAMA

Toruń: Galeria Rusz zaprezentowała świąteczne plakaty!

10:45, 18.04.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. materiały własne

Toruń: Galeria Rusz zaprezentowała świąteczne plakaty! 

Wyjątkowy bilbord zaprezentowała toruńska Galeria Rusz. Wielkoformatowy plakat odnosi się do zbliżających się świąt Wielkiejnocy. Praca ukazuje dwa okraszone myślą jajka wielkanocne. Jak podoba Wam się praca?

Bilbord można podziwiać przy przejściu dla pieszych w okolicach Centrum Sztuk Współczesnych. 

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

dnodno

3 2

Darmozjady z co...rusz, co...rusz! demonstrują swą pustotę intelektualną! Te betonowe przeciwwagi-odciążniki pod banery są więcej warte niż to, co widnieje na tych bazgrołach!
Kosztowne gmaszysko csw jak najszybciej zamienić np. na jakiś obiekt sportowy- na parterze boisko-parkiet, a po bokach galeria- widownia. 11:46, 18.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wrażliwywrażliwy

0 0

Istotnie malowanki wyjątkowo ...świąteczne! tyle, że chyba nie z nam bliskiej cywilizacji! myślę, że mentalnie bliskie przywódcom Korei płn i Kubie! 11:04, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone