Zamknij

Warsztaty w ramach programu wsparcia kariery "Tak Brzmi Miasto: Inkubator"

11:58, 11.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Zapraszamy na drugie warsztaty w ramach toruńskiej odsłony ogólnopolskiego programu wsparcia kariery pn. Tak Brzmi Miasto: Inkubator. Projekt kierowany jest do obiecujących zespołów, ich menadżerów oraz muzyków, którzy sami chcą zarządzać swoją karierą. To rodzaj "lotnej akademii biznesu muzycznego", która odbywa się od marca do października cyklicznie w 5 miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Toruniu.

Głównym tematem cyklu warsztatów w Toruniu, prowadzonych przez Bartosza Stawiarza (manager muzyczny i animator kultury, od 6 lat menedżer Wojtka Mazolewskiego i jego zespołów, z którymi odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale i zagranicą) będzie rola managera muzycznego, którego zakres obowiązków, niezbędnych umiejętności i kwalifikacji od wielu lat jest niedookreślony. Wraz z uczestnikami zastanowimy się, kim rzeczywiście jest manager muzyczny w XXI wieku, z jakimi wyzwaniami się spotyka, jaki jest jego zakres obowiązków i jak zmienia się charakter jego pracy wraz z cyfryzacją i nowymi technologiami. 

Podczas kwietniowych zajęć gościem specjalnym będzie Leszek Biolik – muzyk (Republika, Obywatel GC, Stanisław Sojka, Maanam, Robert Gawliński, Elements) i producent (współpracował m.in. z Brodką, The Car is On Fire, Małgorzatą Ostrowską, Fiolką, Misią Ff, T.Love, Justyną Steczkowską, Grzegorzem z Ciechowa, Magnificent Muttley), a także kurator łódzkiej odsłony warsztatów Tak Brzmi Miasto. Inkubator, który poruszy temat produkcji muzycznej, porozmawiamy także o wzorowej współpracy pomiędzy zespołem, a jego managerem, wytwórnią i producentem. Poruszymy także temat bookingu koncertowego, tworzenia ofert sprzedażowych oraz prowadzenia negocjacji.

Gościem spotkania będzie także Anna Jasińska, pracowniczka Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która przedstawi możliwości finansowego wsparcia dla artystów, managerów i organizatorów wydarzeń muzycznych, jakie może zaoferować samorząd Województwa.

Koordynatorem programu w Toruniu jest Fundacja Nie-Art, Partnerem Głównym całości wydarzenia – Województwo Kujawsko-Pomorskie, które zapewnia dofinansowanie na jego realizację.

Wstęp wolny – na warsztaty oprócz zakwalifikowanej w ramach przeprowadzonej rekrutacji grupy uczestników zapraszamy także wolnych słuchaczy!

Tak Brzmi Miasto. Inkubator – Akademia w Toruniu. 

Manager Muzyczny XXI wieku – czyli kto?

Warsztaty #2

Termin: 15.04/ g. 18.00-22.00

Miejsce: Centrum Kultury Dwór Artusa (Sala Malinowa, II piętro)

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone