Zamknij
REKLAMA

Torunianin w popularnym show! Jak mu idzie?

09:19, 09.04.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane/ Maciej Zawada

Torunianin w popularnym show! Jak mu idzie?

Popularne polsatowskie show z torunianinem w tle! Andrzej Chrzanowski weźmie udział w najbliższym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All together Now”. Zaśpiewa przed największym w Polsce jury z Beatą Kozidrak na czele.

Chrzanowski, który mieszka w Toruniu jest bankierem. Możecie go kojarzyć bo od 17 lat gra i śpiewa na ulicy. To jego największa pasja. Teraz zagra dla ogromnego jury i milionowej publiczności telewizji Polsat. Odcinek będziecie mogli obejrzeć jutro (10 kwietnia) o godzinie 20:30. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone