Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowy spektakl dla całej rodziny! Świnka Peppa odwiedzi Toruń!

00:00, 28.02.2019 | Materiały partnera
Skomentuj
fot. nadesłane

Urodziny wyjątkowej postaci znanej ze świata bajek i kreskówek również w naszym mieście. Uwielbiana Świnka Peppa i jej przyjaciele wystąpią w wyjątkowym spektaklu przepełnionym śpiewem i tańcem. To fantastyczna rozrywka dla całej rodziny!

Spektakl to świetna zabawa. Widzowie zobaczą mnóstwo dekoracji i kostiumów. Wspólnie z bohaterami będą bawić się w chowanego i odkrywać wiele niespodzianek. Na scenie pojawi się Pan Zebra, Pani Królik i wiele innych postaci, które będą świętować urodziny Peppy. Wspólnie pomogą odkryć Wielką Niespodziankę.

- Spektakl pełen śpiewu, tańca i niespodzianek będzie angażował młodą publiczność, tak aby wraz rodzinką Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć najważniejszą z nich “Wielką Niespodziankę” – mówią organizatorzy tego niezwykłego przedstawienia.

Świnka Peppa to rozrywka, która uczy i bawi. Aktorzy przenoszą wirtualny świat na deski teatru. Reżyserem i scenarzystą jest uznany artysta Gabriel Gietzky. Produkcją wydarzenia zajęła się firma MGR productions. Bajka stworzona jest na podstawie brytyjskiego serialu animowanego, który podbił serca dzieci na całym świecie. Peppa jest lubiana ze względu na pomysłowość, umiejętne dotarcie do młodego widza i zaangażowanie. Choć zabawa przeznaczona jest dla najmłodszych (spektakl mogą oglądać dzieci od 2 roku życia) to wszyscy będą z pewnością bawić się znakomicie!

Gdzie wejdziemy do świata Peppy? Wydarzenie odbędzie się w CKK Jordanki przy Alei Solidarności 1-3. Pierwszy raz zostanie wystawiony 2 marca o godzinie 10:00, 13:00 i 16:00.

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

fan?fan?

0 0

Raczej głupkowata ta Peppa i jej rodzinka, niewiele uczy! mimo to dzieci, szczególnie te najmniejsze, kilkuletnie lubią te durnowate historyjki. No cóż! de gustibus.... 17:06, 28.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone