Zamknij
REKLAMA

Młyn Wiedzy wprowadza dodatkową turę zwiedzania interaktywnych wystaw

09:48, 26.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum

W maju i czerwcu Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wprowadza dodatkową turę zwiedzania interaktywnych wystaw. To odpowiedź na zainteresowanie ofertą jedynego centrum nauki działającego w woj. kujawsko-pomorskim. 

- Trzecia tura jest odpowiedzią na zainteresowanie Młynem Wiedzy i licznymi pytaniami o dodatkowe godziny zwiedzania. Chcemy, aby odbiorcy, którzy korzystają z szerokiej oferty kulturalnej Torunia w tym najgorętszym okresie, mieli możliwość odwiedzenia w innych godzinach jedynego centrum nauki w naszym województwie - mówi Marcin Centkowski, rzecznik instytucji. 

Centrum nauki uruchamia dodatkową turę zwiedzania wystaw (w godz. 15:00-18:00) w następujące dni: 

  •     7, 14, 21, 24, 28, 29, 31 maja
  •     4, 5, 11, 12 czerwca

Bilety na turę można nabyć w kasie Centrum oraz poprzez elektroniczny system sprzedaży online. 

Warto dodać, że w najbliższym czasie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy udostępni trzy wystawy. Pierwsza z nich (od 19 marca) umożliwi zobaczenie makrofotografii owadów, wykonanych przez toruńskich fotografów - Jadwigę i Marka Czarneckich. W marcu Młyn planuje udostępnić ekspozycję "...To takie proste!", która wraca po ponad rocznym wypożyczeniu do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Od początku kwietnia będzie dostępna "Autostrada dźwięku" - wystawa poświęcona fizyce dźwięku. Na stronie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy można sprawdzić obecnie dostępne wystawy, a także ofertę edukacyjną. 

Z okazji Dnia Kobiet Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na wieczór tylko dla pań - "JaKobieta". Przygotowano szereg warsztatów i spotkań ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii czy tatuażu.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone