Zamknij
REKLAMA

Dom Muz przygotował ofertę na okres ferii dla najmłodszych

14:30, 02.01.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Tegoroczna edycja ferii w Domu Muz poświęcona jest tematowi początków. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat do wspólnej przygody nie tylko ze sztuką, ale i kulinariami oraz działaniami w terenie.

Pierwszy turnus pt. „Początek świata – od ciemności do jasności” odbędzie się w Domu Muz przy ul. Poznańskiej 52 w dniach 14-18.01.2019 (godz. 10:00-16:00).

Podczas pierwszego tygodnia przejdziemy z uczestnikami drogę od ciemności do jasności. Będziemy poznawali wszechświat z wyłączeniem zmysłu wzroku. Następnie wprowadzimy elementy fluorescencyjne i fosforyzujące w zabawach plastycznych by wyjść z ciemności w światło. Do naszych działań wkradnie się również „CIEŃ”. Poznamy ciemność jaskiń - czyli miejsca pierwotnych ludzi i światło przestrzeni świata. Będzie to wyprawa do miejsc związanych z początkami różnych kultur. Zapraszamy do zabaw plastyczno-ruchowych połączonych z wybranymi przykładami z literatury podróżniczej oraz przewodników. Zapraszamy dzieci od 7-12 lat. Prowadzący: Agnieszka Dąbrowska, Joanna Łagan.

Z kolei drugi turnus pt. „Początek świata – na ścieżkach natury” odbędzie się w Domu Muz przy ul. Okólnej 169 w dniach 21-25.01.2019 (godz. 10:00-16:00).

Drugi tydzień poświęcony będzie poszukiwaniom początku świata w przyrodzie – udamy się z dziećmi w naturalną przestrzeń zbierając materiały do pracy twórczej. Odwiedzimy m.in. wielki głaz z epoki plejstoceńskiej, gliniankę i zagajnik. W części artystycznej poznamy stare, klasyczne techniki malarskie Pana Zbyszka, wykonamy także glino-ziemnio-mazy, własny zielnik, słoikogród i instalacje-niespodzianki. W przerwie obiadowej przygotujemy własne potrawy, w tym bardzo smaczną i pożywną zupę prehistoryczną. Prowadzący: Zbigniew Przybysz, Elżbieta Chrulska.

Na oba turnusy obowiązują zapisy: [email protected] Opłata: 250 zł/tydzień. Zapewniamy obiad, napoje i ubezpieczenie.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone