Zamknij
REKLAMA

Takich ubrań nie ma z pewnością nikt! Ale okazje!

13:26, 04.12.2018 | opr. FD/materiały nadesłane
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Teatr im. W. Horzycy zaprasza 9 grudnia w godz. 11:00-13:00 na wyczekiwaną, drugą edycję akcji Kup ciuszek – wyprzedaży teatralnej garderoby, czyli strojów wprost z toruńskiej sceny. Pierwsza wyprzedaż, która odbyła się w październiku, cieszyła się ogromnym powodzeniem, toteż akcja jest kontynuowana. Tym razem Horzyca proponuje ubrania w stylu glamour, a więc idealnie nadające się na wieczorowe wyjścia, sylwestra, a także... do teatru.

Szukasz eleganckiej kreacji na sylwestra? Chcesz dodać do swojego stylu odrobinę ekstrawagancji? Marzysz o wyróżnieniu się w tłumie niebanalnym strojem? Kup ciuszek z teatralną przeszłością! – zachęcają organizatorzy.

Na wyprzedaży znajdą się zarówno elementy odzieży damskiej jak i męskiej, okrycia wierzchnie oraz buty. Elementy stroju w większości będą oznaczone metką z informacją o spektaklu, z jakiego pochodzą, można więc wybrać ubranie z ulubionej sztuki. Ceny zaczynają się już od 10 zł.

Wstęp wolny!

Ponadto tego samego dnia Horzyca proponuje Niedzielę w Teatrze, czyli wspólne śniadanie przygotowane przez Kawiarnię Wejściówka oraz warsztaty ruchowo-plastyczne dla dzieci.

- Grudzień dla wielu z nas będzie czasem intensywnych przygotowań do Świąt. W gonitwie za idealnym prezentem warto jednak zatrzymać się i skupić na obecności drugiego człowieka. Zasiądźmy więc przy wspólnym stole i złapmy oddech w przedświątecznej gorączce. Najmłodszym nie pozwolimy się nudzić i zaprosimy dzieci na specjalne zajęcia – zachęcają organizatorzy.

Głównym bohaterem warsztatów będą… orzechy, motyw zainspirowany grudniową premierą Teatru, czyli spektaklem „Dziadek do orzechów. Nowe historie”. Sprawdzimy, jakie wydają dźwięki, stworzymy z nich piękne ozdoby świąteczne oraz przekonamy się, jak wspaniale możemy się dzięki nim bawić. Prosimy o zabranie wygodnego stroju. Warsztaty poprowadzą Katarzyna Peplińska-Pietrzak, pedagożka teatru i Marta Siwicka, animatorka kultury.

(opr. FD/materiały nadesłane)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone