Zamknij
REKLAMA

Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i zgarniaj nagrody!

13:42, 12.10.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Powszechnie wiadomo, że w Toruniu nie można się nudzić. Jednak my mamy dla Was coś specjalnego. Oferta skierowana do studentów, ale również dla przyjaciół, znajomych, którzy chcą spędzić razem czas, dobrze się pobawić, a przy okazji coś wygrać.

PubQuiz, bo o tym mowa, to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanej wiedzy z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp.

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak - zero. Standardowy Quiz składa się z dziewięciu kategorii, z różnych dziedzin, po pięć pytań.

- Pytania są naprawdę różnorodne. Każdy uczestnik może w każdej chwili zostać bohaterem swojej drużyny, bo akurat zna odpowiedź na pytanie, na które nikt więcej nie odpowie. To przede wszystkim dobra zabawa, ale też forma sprawdzenia się i jakby nie patrzeć poszerzenia swojej wiedzy. Serdecznie zapraszam, bo to potężna dawka uśmiechu, radości i rywalizacji – mówi Daria Pilarska, jedna z prowadzących PubQuiz w Toruniu.

Oczywiście wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów. Jak w każdym teleturnieju, także tutaj są nagrody – w tym pieniężne. Ale nie o pieniądze chodzi, a o świetną zabawę. To idealna okazja na spędzenie miłego wieczoru w gronie przyjaciół i doskonały sposób na poznanie nowych, fantastycznych osób. Wystarczy spróbować swoich sił w pytaniach, jakie każdy z nas, zna z teleturniejów oglądanych w telewizji. Każdy może wziąć udział i dobrze się bawić, niezależnie od posiadanych umiejętności lub zainteresowań. Liczba drużyn, i osób jest nieograniczona!

Aktualnie PubQuiz odbywa się aż cztery razy w tygodniu, co oznacza, że prawie codzienne na toruńskiej starówce jest mnóstwo pozytywnej energii, mocnych emocji i zaciętej rywalizacji – to trzeba wykorzystać!

A Ty? W który dzień wybierzesz się na PubQuiz i wygrasz nagrody?

?? poniedziałek o 20:00 PubQuiz w Cybermachinie Toruń!

?? wtorek o 20:00 PubQuiz w Wehikule Czasu!

?? środa o 20:00 PubQuiz w Janie Olbrachcie!

?? czwartek o 19:30 PubQuiz w Pizza Hut Toruń!

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone